.
   

 

 

Elixirman - recenze a zkušenosti

 

 

 

Recenze na přípravek Elixirman - Být zdravý a mít funkční tělo, to je heslem přírodního přípravku. Starší lidi probudí a mladým dopřeje potřebnou vitalitu, uleví od únavy a zvýší výkon při erekci.Kompletně! Neboť pro čínskou medicínu je právě známá celistvost, kde harmonie uvnitř souvisí s celkovým stavem těla. 

 

Někteří lidé své starší spoluobčany přehlížejí. Stáří ale nutně potká každého. Jakmile zestárnete, ztrácíte vzhled i sílu, nezřídka se tak stává, že tito lidé zůstávají na okraji společenského zájmu. Občas jsou politickým tématem zejména sociálně demokratických stran, jež se rádi před voliči blýsknou snahou o vyšší důchody. Tomuto tématu se postavil známý český spisovatel Claudio Depeyrac (kniha Ukradený potenciál 2012) a začal přímo z daleké Číny do Čech dovážet bylinky, které mají silný účinek a k vzhledem k přírodnímu složení nepředstavují pro uživatele žádné negativní vedlejší jevy. 

 

Otevřenost této firmy vůči veřejnosti je nevídaná, sám majitel společnosti mluví před kamerou zde.

 

 

 

 

Elixirman pomáhá lidem překonat obtíže související s erektilní dysfunkcí, jež bývá důsledkem mnoha příčin, o kterých si dnes povíme. Za přípravkem stojí známý spisovatel Claudio Depeyrac a jak zmínil v rozhovoru: (viz odkaz tento článek). "Jsme seriozní produkt pro lidi, kteří mají seriózní zájem". Filozofie a strategie firmy je velmi nenásilná.

 

 

Jaká je životospráva a jídelníček lidí, kteří již své odpracovali? Jak se na nich podepisuje vysoký věk? Mají na kvalitní péči, možnost mít plnohodnotný život?

 

 

Jindřich 72 let - byl jsem postelový Bůh (spustit video)

 

 

 

 

Elixirman je přírodní doplněk stravy, který se skládá pouze z bylin (šalvěj lékařská, ženšen pravý, japonský jam, kustovnice čínská, Alpinie Lékařská, houba lesklokorka leská).

 

Sympatické je, že neuvidíte reklamy s kulturisty a vnadnými ženami, tyto reklamy obvykle cílí spíše na méně vzdělanou část obyvatelstva a tomu se lidé za tímto produktem chtějí vyhnout. Elixirman se snaží získat zákazníky ze středních a vyšších tříd společenského spektra. Jak říká majitel, tito lidé se nenechají lehce ovlivnit reklamou, a dokáží si udělat na věc sami názor, pakliže vidí, že váš přípravek funguje, jsou to vděční a stálí zákazníci. Důvěra začíná vždy na straně zákazníka, my jsme tu od toho, abychom jim dali nejvyšší možnou kvalitu.  

 

Elixirman se dále zasluhuje o vzdělávání v této oblasti, jeho marketing je velmi mírný a nenásilný, postavený na lidském přístupu.

 

Rohlík VS Elixirman:

 

 

 

 

 

Erektilní dysfunkce a její léčba?  

 

Erektilní dysfunkcí podle studií více jak polovina mužů nad 40 let. V ČR je to přes 500 tisíc mužů, nevyhne se ovšem i mladším. Erektilní dysfunkce je symptomem, nikoliv příčinou - pod tímto pojmem se skrývá řada příčin, jako například: cévní porucha, která bývá nejčastější problémem nedostatečné erekce - obvykle kvůli dlouhodobému vysokému tlaku, cukrovce nebo vysoké hladině krevního tuku.

 

Může se také jednat o záněty, jež nepříznivě ovlivňují erekci, zejména tehdy, když je erekce, nebo ejakulace spojena s bolestí. U zánětu mohou být původci gonokoky, nebo jiné bakterie či kvasinky. Ty mívají často chronický průběh. V případě těchto problémů je nutné vždy navštívit doktora, říká Claudio Depeyrac.

 

U diabetiků je o 50% vyšší šance, že budou mít erektilní dysfunkci. 

 

Podle Massachusetts Male Aging Study je ve věku 40- 70 let postižena erektilní dysfunkcí více než polovina mužů. Ve čtvrté dekádě je to téměř 40% mužů, v páté dekádě 48% mužů a mezi 60 a 70 . rokem života trpí ED 67% mužů. Protože výskat ED také záleží na prostředí ve kterém žijeme, kulturně civilizačních faktorech, může se napříč světadíly tyto čísla drobně lišit - zdroj).

.

Rizikovost vysoce souvisí se vzrůstajícím věkem, a byla zvlášť vysoká u mužů s jedním nebo více rizikovými faktory kardiovaskulární onemocnění, u mužů s hypertenzí a mezi diabetiky, u nichž dosahovala 51,3 % (studie z roku 2007, Selvin, USA). Zdroj zde:

 

 

Jak začíná působit erekce?

 

Mnoho lidí, se kterými jsem hovořil si myslí, že si vezmou pilulku, stoupnou si na autobusovou zastávku a najednou ucítí, jak mají tvrdý rozkrok. Vždy jim vysvětluji, že to je trošku jinak s tím rozkrokem, říká úspěšný spisovatel, který stojí za značkou Elixirman (více jste se mohli dočíst v tomto článku).

 

Vždy vše začíná stimulem nervové soustavy. Vzrušení mohou vyvolat představy, doteky nebo psychické vjemy. V mozku pak dochází v míšním centru k řadě signálům. Nervové impulsy nakonec jdou přes míchu a pudendální nerv k penisu. V něm dojde ke zvýšenému přítoku arteriální krve topořivých těles a penis se naplnění krví, přičemž se omezí odtok venózní krve z erektilních těles a dochází k erekci. Erekce je tímto mechanismem udržována po dobu sexuálního dráždění nebo do ejakulace. Po jejím odeznění krev z penisu odtéká obvyklými cestami a penis ochabuje.

 

 

Znáte typy erekce?

 

1)   Reflexogenní erekce - ta je vyvolána stimulací genitálu. Je přes nervy v penisu přenášena somatických nervem do sakrální míchy. Odtud se přenáší impuls do vyšších center a umožní senzorický vjem (pocit vzrušení). Následně tento vjem působí přes pánevní pleteni na topořivá tělíska v penisu. Proto často lidé po operaci pánevního dna, mají problémy s erekcí, neboť něco na cestě mezi mozkem a penisem blokuje dráhu "letu" vjemů.

 

 

2)   Psychogenní erekce - vizuální a sluchové vjemy, fantazie. Nervy na penisu a psychogenní cesty od mozku, působí zpravidla současně.

 

 

3)   Noční erekce - která probíhá v noci během spánku a nezřídka ji doprovází erotické sny. Tento proces ještě dodneška nebyl pořádně medicínou zmapován.

 

 

Na problémech s erekcí se také projevují různé pesticidy v jídle, organická rozpouštědla apod. I zde platí, že jsme to, co jíme.

 

 

Erektilní dysfunkce nepředstavuje pouze postižení sexuálního života, ale svými důsledky navozuje pocit nejistoty, stres a problémy v partnerském životě. To je začarovaný kruh, neboť partnerské neshody naopak prohlubují sexuální dysfunkci.

 

 

 

Proč vyzkoušet Elixirman?

 

1 ks tablety funguje až 3 dny!  (72 hodin)

 

Cena! 8 ks balení vydrží až 24 dnů (pouze 1200 Kč na měsíc)

 

Dávkování - pouze 1 ks tablety (jinde 4 ks a více! Velká spotřeba!)

 

Elixirman je přírodní doplněk stravy a neobsahuje chemii.

 

Diskrétní a rychlé dodání.

 

Velmi dobrá hodnocení!

 

Mohou užívat mladí lidé.

 

Otevřenost firmy a příjemná komunikace.

 

 

 

 

 

Elixirman je ojedinělý přípravek, za kterým nestojí velká farmaceutická společnost a mnoha milionové marketingové rozpočty. Celá firma je postavena na lidském přístupu tradiční čínské medicíny.

 

Pro možnost objednání či více informací a recenze zákazníků, přejděte na stránku www.elixirman.cz