.
Návod jak nakupovat léky levněji přes internet

Zdravotní neduh se čas od času nevyhne ani těm nejodolnějším z nás. Naštěstí existuje rychlá pomoc ve formě účinných léků. Přečtěte si, jak nakoupit volně prodejné léky pohodlněji a levněji přes internet.
Nakupování léků přes internet je novým trendem české e-commerce. Existuje celá řada specializovaných internetových lékáren (například Pilulka.cz), ale e-shopy zároveň otevírají i velké řetězce jako je Dr. Max nebo BENU lékárna. Jediné omezení spočívá v tom, že na internetu není možné prodávat léky na předpis, takže pokud je váš problém vážnější nebo se váš stav nelepší, určitě vyhledejte lékaře.Objednejte si lék rovnou z postele a nechte si ho dovézt

Nakupování léků a doplňků stravy online je nejrychlejší a nejpohodlnější. Objednávku máte hotovou za pár minut, a přitom ani nemusíte opustit domov. Pohodlnost nákupu spočívá i v tom, že si zakoupené léky můžete nechat poslat až k sobě domů.Nákupů léků online se bát nemusíte. SÚKL léky prodávané přes internet pečlivě kontroluje a internetové lékárny prodávají léky a doplňky stravy pouze od ověřených a certifikovaných výrobců.Jak získat léky za nejvýhodnější cenu

Léky a doplňky stravy získáte na internetu mnohem levněji než v kamenné lékárně. A to ještě můžete získat část peněz zpět. Tento trik se nazývá cashback a v současnosti je hitem v nakupování na internetu. Funguje jednoduše, nejprve se zdarma zaregistrujete na cashback portálu Tipli, poté přejdete do online lékárny přes odkaz "přejít do obchodu" a nakoupíte. Samotný trik nastává až po dokončení nákupu, kdy vám Tipli vrátí část peněz z nákupu.

Jaké jsou nejoblíbenější volně prodejné léky?

Mezi nejčastěji nakupované léky patří léky na spaní. Se spánkem má problém mnoho Čechů. Nejčastějším důvodem je stres, který se odstraňuje velmi ztěžka. Léky na spaní vám nejen pomohou usnout, ale také vám spánek zkvalitní, což se projeví i na zlepšení vašeho psychického rozpoložení a snížení hladiny stresu. Lékárna Dr. Max­ vám nabízí například lék PERSEN forte (40 tobolek) za 229 Kč vám Tipli vrátí 14 Kč.


Kvůli nepříjemné alergii se mnoho z nás jara štítí jako čert kníže. Bohužel alergie se neprojevuje pouze na jaře a příznaky jsou viditelné - od alergické rýmy až po nejrůznější ekzémy. Léky na alergii vás těchto příznaků zbaví. BENU lékárna prodává oblíbený lék s protizánětlivými účinky Flixonase. Pokud tento lék nakoupíte přes Tipli, ušetříte 7 Kč (z 372 Kč).


Máte problém se zažíváním? Připadá vám, že nemůžete zhubnout? Nezoufejte, s léky na hubnutí se na svou vysněnou váhu dostanete. Léky na hubnutí vám pomohou srovnat metabolismus, ale nezapomínejte ani na cvičení a zdravou stravu. Z mnoha léků na hubnutí, které na Pilulka.cz naleznete můžeme doporučit lék Orlistat Sandoz (60mg). Tipli vám z ceny léku (699 Kč) do druhého dne pošle zpět 21 Kč.Nejvýhodnější online nákupy, jedině s Tipli

Pouze na těchto třech lécích jste s Tipli ušetřili 42 Kč. Ale to je pouze začátek. Cashback portál Tipli vám vrátí peníze z každého online nákupu v partnerských e-shopech, kterých je více než 450. Svůj oblíbený obchod na Tipli naleznete i vy, ať už hledáte nákupního giganta (AliExpress, eBay, Mall.cz, kasa.cz, NOTINO) nebo malý specializovaný e-shop.

Může být cashback ještě výhodnější? Tipli bychom si, že ano. Cashback totiž snadno zkombinujete se slevami a slevovými kupóny, takže vždy ušetříte nejvíc, kolik můžete. Abyste nemuseli procházet celý internet, tak Tipli slevy a slevové kupóny hlídá za vás. Tipli magazín přináší spoustu inspirace pro vaše další nákupy. Registrujte se na Tipli a nakupujte léky levněji s Tipli!